[Xtreme] Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Flying
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Trazim unban banovan bez razloga!!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Multihunter
Član lv.0
Član lv.0



Broj komentara : 2
Join date : 2011-10-04

Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! EmptyTue Oct 04, 2011 6:27 pm

Ja sam iz Brckog.Usao sam na serwer i igrao najnormalnije sto se moze igrati.Admin me je ban bez vidljivog razloga.Ja mislim da je Armagedon.Kad sam banovan razlog je bio nesto SS.Ne kontam sta to znaci ali zna, da nisam ni citovo ni psovo niti radiijo ista drugo zabranjeno.Stari sam igrac cs i postujem pravila.Banovan za stalno.Nick BT`gM Mult!hunter.STEAM_0:0:1388735586..Uz postovanje Adnan Hodzic..
Na vrh Go down
.::ArMaGeDDoN::.
Site Admin
Site Admin
.::ArMaGeDDoN::.


Broj komentara : 47
Join date : 2011-09-18
Age : 27
Mjesto : Brčko

Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! EmptyTue Oct 04, 2011 6:38 pm

Otidji u folder Program Files -> Counter Strike 1.6 -> cstrike i tu trebas da imas dvije slike (npr. de_inferno0001.bmp...)

Ovdje imas upustvo kako da uploadujes te slike!

A ovdje ti je forumular za unban!


Uradi sve kako teba i dobices unban! Very Happy
Na vrh Go down
http://www.brckodc-cs.tk
Multihunter
Član lv.0
Član lv.0



Broj komentara : 2
Join date : 2011-10-04

Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! EmptyTue Oct 04, 2011 6:59 pm

E vidi fol je u tome sto kod mene svega mi mog boga mi matere mi ne ne mi mrtve cim oces kunem se da kod mene kanter takav da nmg nac kad slikam slike kad snimam demo nista nmg nac ni to SS trazim po sata nema nema uopste foldera cstrike samo steam..nez sta da radim zamolio bih da mi vjerujete to je jedina opcija koju imam.. Sad(((
Na vrh Go down
.::ArMaGeDDoN::.
Site Admin
Site Admin
.::ArMaGeDDoN::.


Broj komentara : 47
Join date : 2011-09-18
Age : 27
Mjesto : Brčko

Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! EmptyTue Oct 04, 2011 7:03 pm

UNBANNED !
Na vrh Go down
http://www.brckodc-cs.tk
r|$T@
Site Admin
Site Admin
r|$T@


Broj komentara : 13
Join date : 2011-10-09
Age : 27
Mjesto : Pancevo - Srbija

Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! EmptyTue Oct 11, 2011 10:10 am

Ako imash steam kao ja idesh u
D:/program files/steam/steamapps/tdci(to je moj account name ti nadji svoj)/counter-strike/cstrike/
Tu ti se nalazi ss !
Na vrh Go down
Sponsored content





Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Trazim unban banovan bez razloga!!!   Trazim unban banovan bez  razloga!!! Empty

Na vrh Go down
 
Trazim unban banovan bez razloga!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Formular za Unban!
» Unban-road trip
» LMML. MD sa Severa [ UNBAN]
» ach3 unban nooooooobs jucerasnji :D

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
[Xtreme] Gaming :: Banshot-
Idi na: